SākumsPar uzņēmumuOmatalo rūpnīca

Omatalo rūpnīca

LogoJau vairāk kā 70 gadus Omatalo OY (Finndomo) biznesa idejas pamatā ir atbalsts Ziemeļvalstu iedzīvotāju tradicionālajai dzīves vērtībai – kvalitatīvai, ērtai un siltai ģimenes privātmājai. Kompānija ir lielākais koka karkasu māju ražotājs Skandināvijā - kopējais saražoto koka māju skaits jau pārsniedzis 200 000.

Mājokļu konstrukcijas top Omatalo OY/Sonkajärvi rūpnīcā, Somijā. Iegādājoties Omatalo ražotu koka karkasa māju, klients saņem garantiju drošai, ilglaicīgai un ekonomiskai saimniekošanai. Tieši šī ražotne ir pirmā un vienīgā, kas saņēmusi Eiropas Savienības CE marķējumu. Tas nozīmē, ka produkcija atbilst visām ES būvnormatīvos noteiktajām drošības prasībām sekojošās kategorijās: stabilitāte un mehāniskā izturība, ugunsdrošība, nekaitīgums cilvēka veselībai un videi, lietošanas drošība, aizsardzība pret troksni, enerģijas ekonomija u.c.

Omatalo OY, kas pastāvīgi ieguldījis uzņēmuma un darbaspēka attīstībā un vienlaicīgi rūpējies par ražošanas procesu savietojamību ar pieaugošajām vides aizsardzības prasībām, atbilstoši novērtēts ar visā pasaulē zināmajiem ISO 9001, ISO 14001 un OHSAS 18001 kvalitātes sertifikātiem, kas apliecina, ka uzņēmuma darbība ir pasaules standartu līmenī un tas darbojas ar ilgtermiņa attīstības vīziju, vienlaicīgi apvienojot vadošo ražošanas tehnoloģiju ieviešanu ar saudzīgu attieksmi pret apkārtējo vidi un rūpēm par darbinieku labklājību. Pateicoties darba kvalitātei un augstvērtīgajai sertifikācijai, ražotājs savai produkcijai sniedz 10 gadu garantiju!


Rūpnīca

2008. gadā Omatalo Oy sadarbībā ar VTT (Somijas Tehniskās Izpētes Centrs) uzsāka darbu pie Energoefektīvas mājas projekta ar mērķi radīt zema energopatēriņa dzīvojamās mājas, kuras atbilstu modernākajām enerģijas prasībām arī 2020. gadā. Tā rezultātā tika izveidota energoefektīva siena, kas nodrošina vēl mazākus siltuma zudumus. Līdz ar to Finndomo mājas enerģijas patēriņa samazināšanas jomā jau šodien atbilst nākotnes prasībām.

Arvien vairāk klientu pārliecinās par priekšrocībām, kuras sniedz konstrukciju izgatavošana rūpnīcas apstākļos. Ražošanas augstie standarti un darba izpildes precizitāte ļauj līdz minimumam samazināt iespējamo defektu rašanās risku, kā arī izbēgt no neparedzētiem papildus darbiem konstrukcijas uzstādīšanas laikā. Rūpnīcas speciālisti uzņemas atbildību par katru konstrukciju izgatavošanas ķēdes posmu – visi automātiskās ražošanas līnijas etapi tiek rūpīgi kontrolēti.

Omatalo pastāvīgi attīstās, investējot jaunu tehnoloģiju izpētes un attīstības procesos, meklējot arvien jaunas iespējas klientu servisa pilnveidošanai. Ik gadu iespaidīgāks kļūst bagātīgais Omatalo māju projektu klāsts. Nelielas vasaras mājas, optimāli ģimenes mājokļi vai plašas villas – tas viss pieejams visdažādākajās plānojuma un arhitektonisko risinājumu variācijās.

http://www.omatalo.com