SākumsPar uzņēmumuSomu māja

Somu māja

SIA Somu Māja ir Somijas kompānijas Omatalo OY (Finndomo) pārstāvis Latvijā. Kopš 1939. gada Omatalo OY/Sonkajärvi nodarbojas ar koka karkasa privātmāju ražošanu, un šī pieredze kompāniju padara par lielāko šādu privātmāju ražotāju Skandināvijā, kas vairāk kā 70 gadu pastāvēšanas laikā kopumā realizējusi jau vairākus simtus tūkstošus projektu!

Mēs esam gandarīti, ka līdzīgi Omatalo OY esam kļuvuši par savas nozares līderiem Latvijā, un ar katru klientu strādājot individuāli, jau vairāk kā 400 ģimenes par savām izvēlējušās tieši Omatalo OY ražotās mājas, kas pierāda kompānijas darbības stabilitāti un arvien augošo klientu uzticību.

Omatalo OY, kas pastāvīgi ieguldījis uzņēmuma, tehnoloģiju un darbaspēka attīstībā, kā arī rūpējies par ražošanas tehnoloģiju savietojamību ar vides aizsardzības prasībām, atbilstoši novērtēts ar visā pasaulē zināmajiem ISO 9001, ISO 14001 un OHSAS 18001 sertifikātiem. Tas ir garants visaugstākās kvalitātes produkcijai, kas mājas nākamajiem iemītniekiem sniedz iespēju saimniekot ekoloģiski un ekonomiski.

Mēs lepojamies, ka Latvijā esam vienīgie, kas piedāvā koka karkasa mājas ar CE marķējumu, jo Omatalo OY/Sonkajärvi ir pirmā koka karkasa māju rūpnīca Eiropas Savienībā, kurai ir tiesības savus ražojumus marķēt ar CE zīmi. CE zīme pierāda, ka šīs mājas garantēti atbilst visām Eiropas būvnormatīvos noteiktajām drošības prasībām – tās ir stabilas, izturīgas, ugunsdrošas, ergonomiskas, siltas un videi draudzīgas mājas. Šī pierādāmā kvalitāte ļauj ražotājam pamatoti un ar pilnu atbildību savai produkcijai piešķirt augsto 10 gadu garantiju.

Ēkas kvalitātei ir milzīga nozīme. Tomēr ļoti būtisks ir arī katra klienta prasībām atbilstošs mājas plānojums, arhitektoniskais risinājums un harmonisks kopiespaids. Mēs piedāvājam izvēlēties sev piemērotāko no vairāk kā 500 labi pārdomātiem, funkcionāliem un praksē realizētiem privātmāju projektiem. Taču, ja vēlaties uzticēties Omatalo OY kvalitātei, bet vienlaicīgi iegūt oriģinālu māju, mēs nodrošinām iespēju pasūtīt māju pēc individuāli izstrādāta projekta.

SIA Somu Māja mērķis ir nodrošināt ģimenes ar tradicionālu vērtību – kvalitatīvu, siltu, ērtu un ekspluatācijā ekonomisku ģimenes privātmāju ne tikai par konkurētspējīgu cenu, bet arī augstu kvalitāti, ko garantē Somijā noteiktie būvniecības standarti.

Pateicoties pieredzei SIA Somu Māja ir labs padomdevējs un atbalsts visa būvniecības procesa laikā. Nodrošinot pilna servisa apkalpošanu – sadarbību ar profesionālu arhitektu, konsultēšanu dokumentu sagatavošanas un kreditēšanas jautājumos, kā arī profesionālu pilna cikla būvniecību - mēs apliecināsim, ka privātmājas celtniecība ir aizraujoša, auglīga un patīkama ilgtermiņa investīcija.