SākumsTehnoloģija

Tehnoloģija

Energoefektīva sienas konstrukcija  - LowEnergy ar 250 mm biezu siltumizolāciju

Omatalo konstrukciju izgatavošana ir pilnībā automatizēts process. Augstā tehnoloģiskā precizitāte un īpaši piemērotās sausās rūpnīcas telpas nodrošina vienādas kvalitātes un precīzu izmēru elementu ražošanu.

Konstrukcijas izgatavotas no rūpīgi atlasītiem, žāvētiem un apstrādātiem skujkoku materiāliem. Koka sienu vairākslāņu konstrukcijas un īpašā stūra elementa izgatavošana ir patentēta tehnoloģija, kas stabilizē koksnes dabīgo kustību temperatūras svārstību gadījumā un nodrošina ēkai aukstuma un mitruma necaurlaidību.

Ārsienas U vērtība 0,16 W/m2K

 

  • Patentēta vairākslāņu sienas konstrukcija tiek ražota vienīgi Omatalo rūpnīcā, kas stabilizē koksnes dabīgo kustību temperatūras svārstību gadījumā.
  • Konstrukcija tiek izgatavota automatizētās līnijās, kas nodrošina precizitāti mājas elementu ražošanā un pietiekamu siltumizolācijas blīvējumu. Tādā veidā tiek izgatavota 250 mm bieza viengabala (no griestiem līdz grīdai), līdzena un precīzi termiski izolēta sienas virsma, kas nevainojami silda un ietaupa elektroenerģiju. Arī pēc vairākiem gadiem nerodas gaisa noplūdes un mitruma problēmas. Mājas tvaika izolācija atrodas tieši pareizajā konstrukcijas vietā. Tas arī garantē, ka neradīsies gaisa noplūdes un mitruma problēmas.
  • Patentētā konstrukcija palīdz saglabāt sienu labā stāvoklī.  Pateicoties konstrukcijas statņu risinājumam, kas sastāv no trīsdaļīgas koka konstrukcijas, ir iespējams izgatavot viengabala profilu, kas savukārt nodrošina to, ka siltuma izolācijas efektivitāte ir viena no augstākajām salīdzinājumā ar tradicionālajām sienas konstrukcijām. Tas palīdz ievērojami ietaupīt ekspluatācijas izdevumus. Pateicoties patentētajam statņu risinājumam, ārējās sienas elementi laika gaitā neizstiepjas, nesaraujas un arī nesašķeļas.
  • Dubultā konstrukcija saglabā arī māju teicamā stāvoklī. Konstrukcijas ilgo lietošanas laiku nodrošina arī pareizi izvēlētas vēdināšanas vietas. Gaisa sprauga starp mājas sienu un dekoratīvo apdari novērš mitruma un pelējuma problēmas.
  • Elektroinstalācja ir ļoti vienkārša un funkcionāla – tai ir paredzētas vietas visos mājas ārsienu elementos, kas dod iespēju iegūt elektrības izvadu jebkurā Jums tīkamajā vietā. Pat, ja pēc kāda laika vēlēsieties papildus izvadu vietas, tās būs iespējams izveidot, nebojājot sienas konstrukciju.
  • Mājas sienas elementi ir izgatavoti rūpnīcā montāžas gatavībā. Tajos ir ievietoti un jau izolēti augstas kvalitātes logi un ārējās durvis, tāpēc uzstādīšana notiek īsā laikā un neatkarīgi no laika apstākļiem.
  • Īpaša stūra konstrukcija un patentēts elementu savienojums nodrošina aukstuma un mitruma necaurlaidību. Stūros izmantotā izolācija rada stūra elementu bez aukstuma tiltiņiem.